FaceBook 1 # FIRMA


DZIAŁ FINANSÓW

 

Rita Haładyn
Dyrektor Finansowy
r.haladyn@ts-grabowski.com

 

Justyna Owsianka
Księgowość
(+48) 68 325 94 68
j.owsianka@ts-grabowski.com

Olga Nowańska
Księgowość
(+48) 68 325 94 57
o.nowanska@ts-grabowski.com

Iwona  Jankowska
Fakturowanie
(+48) 68 325 94 67
i.jankowska@ts-grabowski.com

Joanna Samborska
Fakturowanie
(+48) 68 325 94 66
a.samoborska@ts-grabowski.com

Ewa Bartkowiak - Wróbel
Fakturowanie CLG
(+48) 68 325 94 50 wew.478
e.bartkowiak-wrobel@ts-grabowski.com

Sandra Wójcik
Fakturowanie CLG
(+48) 68 325 94 69
s.wojcik@ts-grabowski.com

 


DZIAŁ ROZLICZEŃ

DZIAŁ KADR

Anna Bielat
Kierownik Działu Rozliczeń
(+48) 68 325 94 65
a.bielat@ts-grabowski.com

Justyna Kur
Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych
(+48) 68 325 94 72
j.kur@ts-grabowski.com

Barbara Boch - Mierzwiak
Specjalsta ds. Rozliczeń
(+48) 68 325 94 65
b.boch-mierzwiak@ts-grabowski.com

Elwira Sawaściuk
Dział Kadr
(+48) 454 69 91
e.sawasciuk@ts-grabowski.com

Izabela Markiewicz - Brodzik
Referent ds. Rozliczeń
(+48) 68 325 94 83
i.markiewicz-brodzik@ts-grabowski.com

 

 

DZIAŁ CONTROLLINGU

 

Iwona Pupin
Specjalista ds. controllingu
(+48) 68 325 94 70
i.pupin@ts-grabowski.com

 

 


Zapraszamy do współpracy!